Webdesign by Daronet Europe
Languages bar
Languages bar

Leden van de raad van bestuur

Machtelinckx Vera
Voorzitter, Penningmeester, Vice-Voorzitter BVGAB
Tervuursesteenweg 461 - 1982 Elewijt
tel : 015/33.14.84 - fax : website:http://www.decodex.org/huisartsyve/acupunctuur.html - GSM : 0475/780447 - email : / vera.machtelinckx@gmail.com

 

Collignon Yves
Secretaris
Rue Martin Pfeiffer 26 - 1080 Bruxelles
tel : 024146549 - fax : / - GSM : 0476/397846 - email : ycollignon@numericable.be

 

Verpraet Rini
Vice-voorzitter Nederlandstalig, Webmaster
Muntestraat 20 - 9860 SCHELDEWINDEKE
GSM : 0477/25.75.92 - email : rini.verpraet@telenet.be 
 
De Bilderling Georges
Vice-voorzitter Franstalig

Rue de Falisolle 90 - 5060 Sambreville
tel : 071/77.18.22 - fax : / - GSM : / - email : / 
 

Fossion Jean-Pierre
Cursusleider Nederlandstalig

Jan Breydellaan 93 - 8200 St Andries Brugge
tel : 050/31.03.20 - fax : / - GSM : / - email : fossion5@netscape.net 
 
Wuyts Daniel
Cursusleider Franstalig
Avenue Woeste 201 - 1090 Bruxelles
tel : 02/428.03.70 - fax : 02/428.03.70 - GSM : / - email : wuyts_daniel@hotmail.com 
 
Lauwers Paul
Hoofdredacteur van BVGA News, Voorzitter BVGAB

Square Hoedemaekers 21 bt 7 - 1140 Bruxelles
tel : 02/215.75.05 - fax : 02/215.75.05 - GSM : 0475/430837 - email : lauwers.paul@village.uunet.be 
 
Nickels Eric
Lid Raad van bestuur, Secretaris BVGAB

AV DE L'EUROPE 40 - 7972 QUEVAUCAMPS
tel : 069/56.29.29 - fax : / - GSM : / - email : eric.nickels@skynet.be 


Lambrechts Gilbert
Lid Raad van bestuur

Everselstraat 10bus1 - 3580 Beringen
tel : 011/42.44.80-0475/491184 - fax : 011/45.23.95 - GSM : / - email : / 

 

Heindryckx Jozef
Lid Raad van bestuur

Hertecantlaan 19c - 9290 Berlare
tel : 052/423316 - fax : 052/426270 - GSM : / - email : jozef-heindryckx@skynet.be

 

Cuignet Olivier

Lid Raad van bestuur

Rue de Dave 239 5100 Jambes

gsm : 0477/298033

 

Peeraer Dirk

Lid Raad van bestuur

Kruisbeklaan 4, 2920 Kalmthout

tel : 03/664.60.56 fax : 03/605.15.96

 

Tixhon Jean-Louis 

Lid Raad van bestuur

Hertenlaan 15, 1560 Hoeilaart

tel : 0471 / 03 29 03