Raad van bestuur

Maak kennis met de leden van de raad van bestuur.

Nickels Eric

Voorzitter – Secretaris

Avenue de l’Europe 40, 7972 Quevaucamps

(M) 0473/72.01.61
email: er.nickels@gmail.com

Cuignet Olivier

Vice-Voorzitter franstalig – Cursuscoördinator franstalige opleiding

Rue de Dave 239, 5100 Jambes

(M) 0477/29.80.33
email: o.cuignet5@gmail.com

Machtelinckx Vera

Vice-Voorzitter nederlandstalig – Penningmeester – Cursuscoördinator nederlandstalige opleiding

Tervuursesteenweg 461, 1982 Elewijt

(T) 015/33.14.84
(M) 0475/78.04.47
email: vera.machtelinckx@gmail.com

Lauwers Paul

Hoofdredacteur van BVGA News, Voorzitter BVGAB

Square Hoedemaekers 21 bt 7, 1140 Bruxelles

(T) 02/215.75.05
(M) 0475/43.08.37
email: dr.plauwers@gmail.com

Verpraet Rini

Webmaster

Muntestraat 20, 9860 Scheldewindeke

(M) 0477/25.75.92
email: rini.verpraet@gmail.com

Boland Claire

Avenue de l’Europe 44, 1330 Rixensart

(M) 0476/613.239
email: drclaireboland@gmail.com

Collignon Yves

Rue du Thier-des-Gattes 7, 6950 Nassogne

(T) 084/40.01.64
email: collignon.y@gmail.com

Van De Vyver Anne

Rue Pierre Longin 10, 1070 Bruxelles

(M) 0477/49.56.45
email: anne.vandevyver@gmail.com

Peeraer Dirk

Kruisbeklaan 4, 2920 Kalmthout

(T) 03/664.60.56
email: dirkpeeraer@telenet.be

Guilmot Thierry

Av.de Woluwé St.Lambert 12, 1200 Bruxelles

(M) 0475/73.51.54
email: thierry.guilmot@hotmail.com

Labby Marc

Rue Albert 1er,17 6240 Farciennes

(T) 071/40.44.04
(M) 0495/51.54.43
email: m.labby@skynet.be

Van den Heuvel Els

Baron Tibbautstraat 6, 9290 Overmere

(T) 09/367.50.47

Cauderlier Sophie

Maison Médicale du Vieux Molenbeek
68A rue des Quatre-Vents, 1080 Bruxelles

(T) 02/410.26.15
(M) 0476/59.27.33

Mazic De Sonis Agnès

Pain clinic – pole neuroscience, Chirec-Delta hospital
Boulevard du Triomphe 201, 1160 Bruxelles

(T) 02/434.81.06